برد کنترل دیزل ژنراتور

برد کنترل دیزل ژنراتور را می توان رابط کاربری یک دستگاه دیزل ژنراتور نامید. برد کنترل دیزل ژنراتور اطلاعات مختلف را از قطعه های مختلف ژنراتور دریافت می کند و آن ها را به شما نمایش می دهد. علاوه بر این، این دستگاه خود می تواند برخی تصمیمات را بر اساس همین اطلاعات و سیگنال های به دست آمده اتخاذ کرده و تغییراتی در سیستم انجام دهد.

برد کنترل دیزل ژنراتور

برد کنترل دیزل ژنراتور اصلی ترین قسمت یک دیزل ژنراتور است. برد کنترل دیزل ژنراتور یک رابط است که با عملکرد ژنراتور همراه است. این برد اجازه می دهد تا موتور و ژنراتور توسط یک جزء کنترل شود. برد کنترل دیزل ژنراتور عملکرد ژنراتور را بر اساس اطلاعاتی که مورد بررسی قرار داده است کنترل می کند. نظارت برد کنترل دیزل ژنراتور بر عملکرد ژنراتور مانند ولتاژ، جریان، فرکانس، همه امکان پذیر است. بسیاری از تامین کنندگان گزینه هایی را برای برد کنترل دیزل ژنراتور مانند اندازه گیری AC و صفحه نمایش الفبایی ارائه می دهند.

بسیاری از سبک های برد کنترل دیزل ژنراتور برای تنظیم ژنراتور در دسترس هستند. برد کنترل دیزل ژنراتور می توانند پایه ای یا پیچیده باشند، (و برای نظارت از راه دور و شبکه سازی استفاده می شود).

ژنراتور از طریق هدایت الکتریکی و یک میدان مغناطیسی کار می کند. اگر ژنراتور شما خاصیت آهنربایی ندارد، برق تولید نخواهد کرد. میدان مغناطیسی با در نظر گرفتن برخی از ولتاژ خروجی ژنراتور ایجاد شده و تبدیل آن به DC و تغذیه آن به یک سیم پیچ برای ساختن الکترو مغناطیس ایجاد می شود. به عبارت دیگر، روند تبدیل انرژی توسط القای الکترومغناطیسی انجام می شود.

اصل کار موتور دیزل این است که هوا را در سیلندر فشرده کرده و باعث افزایش درجه حرارت می شود. همچنین روغن دیزل به سیلندر سوزانده می شود، و حرارت بالا و فشار بالا تولید می کند. گسترش گاز سوخت باعث می شود که پیستون برای کار، انرژی گرمایی را به انرژی مکانیکی تبدیل کند.

یکی از کارهای برد کنترل دیزل ژنراتور این است که از موتور ژنراتور محافظت کند، همچنین برد کنترل دیزل ژنراتور می تواند عملکرد موتورهای حیاتی مانند فشار روغن و دمای خنک کننده را کنترل کند و در مواقع نیاز موتور ژنراتور را خاموش کند تا از آسیب به آن جلوگیری شود.

اجزای اصلی یک موتور ژنراتور

برد کنترل دیزل ژنراتور استاندارد که در مجموعه های یک دیزل ژنراتور مورد استفاده قرار می گیرد، شامل شاخص های مختلف برای ارائه استفاده آسان و ایمن در طول بهره برداری از مجموعه ژنراتور است. برد کنترل دیزل ژنراتور، که می تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند، مطابق با نیاز مشتریان طراحی شده است.

تمام پارامترهای آماری و اندازه گیری، حالت های کاری، هشدارها و همچنین گزارش وضعیت برای مجموعه های ژنراتور می تواند به راحتی از برد کنترل دیزل ژنراتور ردیابی شود.برد کنترل دیزل ژنراتور شامل دکمه توقف اضطراری کنترل کننده الکترونیک است.

برد کنترل دیزل ژنراتور اتوماتیک

برد کنترل دیزل ژنراتور اتوماتیک بر اساس گروه های ژنراتور طراحی شده است که به عنوان پشتیبان از شبکه استفاده می شود. هنگامی که برق قطع می شود، برق به صورت خودکار حرکت می کند و برق را که از ژنراتور به سیستم منتقل می شود انتقال می دهد. در صورت بازگشت برق، برد کنترل دیزل ژنراتور اتوماتیک بار را به برق متصل می کند و به طور خودکار موتور را متوقف می کند. این واحد کنترل الکترونیکی و میکرو پردازنده ها با حفاظت و کنترل خاص خود برای موتور و گروه ژنراتور ایجاد سلامتی می کنند. همچنین این دستگاه امکان اتصال خودکار را با تست های غیر مستقیم در موقعیت بار فراهم می کند، و شامل تجهیزات اندازه گیری برای کنترل بصری نیز می باشد.

برد کنترل دیزل ژنراتور دستی

برد کنترل دیزل ژنراتور دستی برای گروه های ژنراتوری طراحی شده است که مورد نظر برای اتصال به صورت دستی هستند.

به خصوص، در غیاب قدرت برق خانگی برد کنترل دیزل ژنراتور دستی ترجیح داده می شود که می تواند برق را فراهم کند.

از اقدامات احتیاطی حفاظت، نظارت و اجرای عملیات کنترل این است که برد کنترل دیزل ژنراتور و میکرو پردازنده ها ایمنی و حفاظت را فراهم کنند.

برد کنترل دیزل ژنراتور انتقال

برد کنترل دیزل ژنراتور انتقال شامل سوئیچ های الکتریکی است که بار را از شبکه برق به یک ژنراتور آماده به کار متصل می کند و یا برعکس. موقعیت سوئیچ ها توسط ماژول برد کنترل دیزل ژنراتور کنترل می شود. یک سوئیچ اتوماتیک انتقال (ATS) اغلب در جایی که یک ژنراتور آماده به کار است قرار گرفته است، به طوری که ژنراتور ممکن است برق موقت را در صورت عدم موفقیت منبع فراهم کند.

در مجموعه ژنراتورهای کمتر از 1600 کیلو وات، مخزن سوخت به صورت یکپارچه به شاسی تولید می شود. در مجموعه ژنراتورهای با قدرت بیش از 1600 کیلووات، مخزن سوخت نوع مستطیلی با ژنراتور جداگانه تهیه می شود. در تمام انواع مخزن ها سوخت سطح و شاخص خود را دارد.

سیستم خنک کننده برد کنترل دیزل ژنراتور

سیستم خنک کننده، شامل رادیاتور صنعتی با کیفیت صنعتی، مخزن انبساط و فن خنک کننده است، که دما را به طور ثابت در تجهیزات ژنراتور ثابت نگه می دارد.

برد کنترل دیزل ژنراتور امرجنسیDSE6120MKIIi

مدل برد کنترل دیزل ژنراتور

DSE6120MKIiI

نوع برد کنترل دیزل ژنراتور

اتوماتیک دستی

ورودی دیجیتال

پنج عدد

خروجی دیجیتال

شش عدد

ورودی دیجیتال قابل برنامه ریزی

پنج عدد

خروجی دیجیتال قابل برنامه ریزی

چهار عدد

برش تابلو (mm)

182/137

محدوده ورودی آلترناتور

15-333

فرکانس ورودی الترناتور ( Hz )

3/5-75

برنامه ریزی

نرم افزاری صفحه بورد

فرکانس ( هرتز )

50 60

ویژگی

تایمر و آلارم قابل برنامه ریزی خروجی دیجیتال قابل برنامه ریزی خروجی آلارم نشاندهنده وحفاظت سطح سوخت تانک قابلیت تنظیم دور در سیستم CANBUS نشاندهنده ولتاژوجریان وفرکانس شبکه قابلیت ارتباط CANباسیستم کنترل الکترونیک موتورهای انتقال اتوماتیک بارازشبکه به ژنراتوروبلعکس

امکانات

نشاندهنده LCD خروجی گرمکن دارای LCD نوشتاری ورودی استارت اتوماتیک

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تامین و تعمیر قطعات