کارخانجات دیپ سی الکترونیک

کارخانجات دیپ سی الکترونیک

دیپ سی الکترونیک یکی از بزرگترین کارخانجات تولید برد کنترل دیزل ژنراتور ،کنترلرهای اتوترانسفر سوئیچ ، شارژرهای باطری و همچنین سیستم های کنترل اختصاصی وسائط نقلیه و ماشین آلات معدنی و راهسازی می باشد. پرسنل مشغول به کار آن بیشتر از 170 نفر در چهار قاره دنیا بوده و از طریق شبکه گسترده نمایندگی های، محصولات تولیدی خود را مستقیما از دفتر مرکزی آن در انگلستان به 150 کشور دنیا ارسال می نماید. این شرکت در طول 40 سال سابقه تولید با سرمایه گذاری سنگین در نیروی انسانی درجهت تحقیق و توسعه و گسترش برای دستیابی به رتبه های بالاتر در بازار جهانی تلاش نموده. کلیه دفاتر مهندسی و خطوط تولید این کارخانه در انگلستان مستقر است و با تولید بیش از 140 نوع محصول گوناگون ، برای هر کاربردی بورد کنترل اختصاصی آن کاربرد را ارائه میدهد. شرکت ایمن معدن مولد بعنوان نماینده رسمی و انحصاری این کارخانجات از سال 2002 میلادی در ایران مشغول به فعالیت بوده و در طی این مدت علاوه بر تامین نیازهای داخلی تعداد زیادی پروژه های پارالل و اتوماسیون دیزل ژنراتورها را با استفاده از محصولات این کارخانه به انجام رسانده.

دسته بندی محصولات DSE

تولیدات کارخانجات دیپ سی به چهار گروه ذیل تقسیم بدی میشوند هر کدام از این گروه ها متشکل از تعداد زیادی محصولات متعدد برای کاربردهای متفاوت میباشد.

DSE Genset-1

مجموعه ای از کنترلرهای هوشمند است که برای حفاظت و کنترل دیزل ژنراتورها بصورت تک و یا در کاربردهای چند دستگاهی استفاده میشودّ.ازدیگرانواع این دسته ازمحصولات میتوان از رله های حفاظتی برق شبکه، کنترل برج های روشنایی ، بوردهای گسترش ورودی و خروجی بوردهای کنترل و همجنین سیستم هایی که امکان ارتباط از راه دور با بوردهای کنترل را فراهم میاورند میتوان نام برد.

DSE ATS-2

مجموعه ای پیشرفته از کنترلرهای اتوماتیک ترانسفرسوئیچ بهمراه منابع تغذیه ای که از چندین ماخذ ولتاژی مختلف میتوانند تغذیه شوند.

DSE Power-3

مجموعه ای از شارژر های 12 و 24 ولت هوشمند با آمپرهای خروجی 2-5-10-20و 30 و یا بیشتر و همچنین شارژرهایی با خروجی دو گانه 12 و 24 جهت مصرف در کاربردهایی همچون کامیون های آتش نشانی.

DSE Control-4

مجموعه ای از کنترلرهایی را تشکیل میدهد که بطور اختصاصی جهت نصب بر روی موتورهای دیزل و پمپ وکمپرسور و همچنین مجموعه ای از سیستم های کنترل و مانیتورینگ برای استفاده در ماشین آلات معدنی و راه سازی می باشد.