معرفی برد کنترل دیپسی Dse

معرفی برد کنترل دیپسی Dse

برد کنترل دیپسی Dse

برد کنترل دیپسی Dse محصولی از شرکت انگلیسی دیپسی (Deep Sea) است. این شرکت عموماً با نام اختصاری خود، یعنی DSE شناخته می شود. شرکت دیپسی یکی از بهترین و بزرگ ترین شرکت های تولید کننده قطعات الکترونیکی در دنیا است. برد کنترل دیپسی Dse نیز از بهترین و محبوب ترین محصولات این شرکت است. علاوه بر تولید انواع برد کنترل، این شرکت سوییچ های انتقالی،‌ باتری های شارژی، شارژر و برد های کنترل دستگاه های مختلف دیگری را نیز تولید می کند. برد کنترل دیپسی Dse با همکاری بیش از 170 کارمند متخصص و مختلف تولید شده و در 150 کشور دنیا به فروش می رسد. همین ارقام حاکی از دقت بالا در ساخت، و همچنین استقبال از مدل های مختلف برد کنترل دیپسی Dse است.

مدل های مختلف برد کنترل دیپسی Dse در دو گروه مختلف محصولات شرکت Deep Sea جای می گیرند. این دو گروه تحت عناوین DSEGenset و DSEAts شناخته می شوند. گروه اول به ارائه محصولات و راهکارهایی برای کنترل ژنراتورهای مختلف می پردازد و گروه دوم مخصوص تولید سوئیچ های انتقال خودکار است.

برخی از ویژگی های برد کنترل دیپسی Dse

برنامه ریزی آسان:

یکی از کاربردی ترین ویژگی های یک برد کنترل، قابلیت برنامه ریزی آسان در آن است. با این قابلیت شما قادر خواهید بود به راحتی و با استفاده از کلیدهای تعبیه شده روی صفحه نمایشگر برد کنترل دیپسی Dse، برنامه مورد نظر خود را انتخاب و شروع کنید. کمی آشنایی با سازوکار این دستگاه کافی است تا قادر باشید به راحتی آن را برنامه ریزی کنید. البته این موضوع برای برنامه ریزی های ساده و ابتدایی صدق می کند. اگر قصد برنامه ریزی پیشرفته تری داشته باشید، می توانید از بسته های جامع نرم افزاری مخصوص برنامه دهی به برد کنترل دیپسی Dse استفاده کنید. برنامه ریزی از طریق این بسته ها نیز بیش از تصور شما ساده خواهد بود.

برد کنترل مجزا:

: یکی دیگر از مزایای استفاده از برد کنترل دیپسی Dse، وجود برد مجزا است. این برد به همراه با نمایشگر خود جداگانه نصب می شود و تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را نمایش خواهد داد. علاوه بر این، چند کلید مختلف نیز روی مدل های مختلف برد کنترل دیپسی Dse تعبیه شده است. از این کلیدها تنها برای کنترل عملکردهای اصلی (مانند خاموش و روشن کردن) استفاده می شود. به دو دلیل و مزیت برای این امر می توان اشاره کرد. اول آنکه این کلیدها را در واقع می توان میان‌برهایی برای ساده کردن فرآیندها دانست و برای پرکاربردترین تصمیمات یک کلید جداگانه در نظر گرفته شده است. دوم آنکه از آنجایی که این کلیدها در معرض دید بوده و احتمال برخورد تصادفی و یا انتخاب اشتباهی آن ها وجود دارد، فرآیندهای کلیدی و یا برنامه ریزی های خاص از طریق این کلیدها انجام نمی شود تا ریسک چنین اقداماتی به حداقل برسند.استفاده و منوهای تنظیم ساده:

طراحی برد کنترل دیپسی Dse به نحوی انجام شده است تا هرکس به راحتی بتواند از آن استفاده کند. برای استفاده از این دستگاه و یا مشاهده اطلاعات ارائه شده توسط آن، احتیاج به دانش و تخصص خاصی نخواهید داشت، چراکه منوهای برد کنترل دیپسی Dse بسیار ساده طراحی شده اند و تنها با فشردن چند دکمه می توانید به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

کیفیت ساخت بالا:

همانطور که بیان شد، برد کنترل دیپسی Dse محصولی از کشور انگلستان است. این شرکت بیش از 40 سال سابقه و تجربه در زمینه ساخت انواع مختلف برد های کنترل دارد و از علوم روز، آخرین دست آوردهای تکنولوژیکی و همچنین ماشین آلات مدرن برای ساخت محصولاتش استفاده می کند.

بالاترین استانداردها:

با توجه به ماهیت کنترلی و نظارتی برد کنترل دیپسی Dse، کیفیت ساخت و حفظ استاندارها در آن بسیار بالا است. کوچک ترین اشتباه در محاسبات و اقدامات این دستگاه ممکن است منجر به بروز خسارات سنگینی شود. بنابراین، بالاترین استانداردهای روز در خط تولید برد کنترل دیپسی Dse رعایت می شوند. تمامی محصولات پس از تولید باید مجدداً مورد آزمایش قرار گرفته تا کنترل کیفی شوند. برای مثال، از آنجایی که از برد کنترل دیپسی Dse در محیط هایی با انرژی اکترومغناطیسی بالا استفاده می شود، تمامی محصولات پیش از ورود به بازار در محیط هایی با پرتاب های مداخله گر مورد آزمایش می گیرند تا از ثبات در عملکرد دستگاه اطمینان حاصل شود. برد کنترل دیپسی Dse در محیط هایی با گرمای بیش از 70 درجه سانتی گراد نیز مورد آزمایش قرار می گیرد. البته، این دو مورد تنها بخشی از فرآیند کنترل کیفی این شرکت را شامل می شود.

منبع1

منبع2

منبع3

منبع4

اطلاعاتی در مورد برد دیزل ژنراتور
اطلاعاتی در مورد برد دیزل ژنراتور

روی برد دیزل ژنراتور کلید و دستگیره های مختلفی نصب شده است که از آن ها برای هدایت و کنترل ژنراتور استفاده می شود.

برد کنترل دیزل ژنراتور چیست
برد کنترل دیزل ژنراتور چیست

ژنراتور وظایف زیادی بر عهده دارد و در ارتباط با بخش های زیادی است. بنابراین، به صورت مداوم باید به آن نظارت شود.