با نمایندگی برد دیپسی در ایران آشنا شوید

با نمایندگی برد دیپسی در ایران آشنا شوید

نمایندگی برد دیپسی

این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگی برد دیپسی در ایران، قادر است انواع برد DEEP SEA را مطابق سفارش مشتری تهیه و تحویل نماید. برد دیپسی یکی از قطعات الکترونیکی حساس در حیطه¬ بردهای کنترلی دیزل ژنراتور است که به صورت PLC طراحی شده و تولید می گردد. این بردهای کمیت¬های مهمی همچون، ولتاژ ، آمپراژ، دورموتور، آلارم دمای آب و دیگر پارامترهای اساسی در ساختار کنترل دیزل ژنراتورها را به با دقت بالا و با کمتری خطا به اپراتور نشان می-دهند.

قابلیت های منحصربه‌فرد برد دیپسی

برد دیپسی جزو بردهای بسیار پرکاربرد و حیاتی در حوزه کنترل ژنراتور است و می تواند کمیت‌های همچون آمپراژ، فرکانس، ولتاژ، دور موتور، میزان ساعت کار، اخطارها و آلارم¬های خاصی همچون آلارم مخصوص دمای آب، چکاپ موتور، فشار روغن و دیگر موارد را به صورت دیجیتال یا علائم مدرج نشان دهد. به این خاطر که این بردها به صورت PLC طراحی می¬شوند، دقت بالایی داشته و کیفیت آنها به ویژه در حیطه دیزل ژنراتورهای سنکرون و پارالل مثال زدنی است. ناگفته نماند از آنجا که تهیه کالای اصل یکی از راه های حفظ سلامت دستگاه های الکترونیکی و مکانیکی می باشد، نمایندگی برد دیپسی با ارتباط مستقیم با کمپانی DEAP SEE انگلستان، توانسته است خدمتی موثر به حفظ سلامت و عمر دیزل ژنراتورها و کنترل مصرف انرژی آنها داشته باشد.تقسیم‌بندی انواع برد دیپسی به عنوان برد کنترلی دیزل ژنراتور

بردهای دیپسی از لحاظ کارایی و نحوه استفاده به سه نوع یا مدل تقسیم می شوند:

-برد دیپسی با کنترل دستی: این برد همان طور که از اسم آن هویداست، به شکل دستی و توسط فرد کنترل می¬شود. این نوع کنترل همه انواع پارامتر های کنترل دیزل ژنراتور را شامل می شود. از بین این مدل برد دیپسی می¬توان به برد دیپسی DSE501 (کنترلر دستی سوئیچ دار)، برد دیپسی DSE702 ( کنترلر دستی) و برد DSE701 ( کنترلر دستی) اشاره کرد.

- برد دیپسی با کنترل دستی و اتوماتیک: این برد دیپسی با برد قبلی کمی متفاوت است و توسط آن می توان پارامترهای ژنراتور را هم به صورت منوآل و هم به صورت اتوماتیک تحت کنترل درآورد. از بین برد دیپسی-های دستی اتومات، می توان به برد دیپسیDSE6010، برد دیپسی DSE6020،DSE720 ، DSE6120 و برد دیپسی DSE7320 اشاره کرد.

- برد دیپسی سنکرون پارالل چند ژنراتور با هم:

این نوع از مدل های برد کنترلی دیزل ژنراتورها را برای سنکرون پارالل یا پارالل سنکرون کردن دو یا تعداد بیشتری از ژنراتورهای مورد استفاده قرار می د-هند. از این مدل برد دیپسی ها می توان برد های DSE5510، DSE8610، DSE8810 DSE7510 و برد دیپسی DSE5560 را برشمرد.

توضیح:

زمانی که شما از نمایندگی برد دیپسی برای تهیه بردهای دیزل ژنراتور بهره می برید، دانستن اصطلاح پارالل سنکرون دیزل ژنراتور برای شما مفید خواهد بود. این اصطلاح به این معنی است که بیش از یک ژنراتور را به شکل موازی در کنار هم قرار می دهند تا در زمان نیاز، بتوان از مجموع توان خروجی آنها بهره برد. از فواید این را کار می توان به کاهش هزینه های مربوط به عدم خرید دیزل ژنراتور اضافی و همچنین کاهش مصرف سوخت و فیلتر اشاره کرد.

- برد دیپسی سنکرون پارالل یک دیزل ژنراتور با برق شهر:

همان طور که از عنوان این برد دیپسی مشخص است، از آن برای پارالل سنکرون کردن یک ژنراتور دیزلی با برق شهر استفاده می¬شود. دلیل انجام این موازی کاری این است که در صورت قطع برق شهر، برق دیزل ژنراتور به طور اتوماتیک و بدون ایجاد وقفه، وارد مدار شبکه برق رسانی شده و برق مصرفی یک منطقه را جبران کند. از طرفی، زمانی که برق شهر دوباره برقرار شد، این برد دیپسی، دیزل ژنراتور را از مدار خارج می کند تا برق سراسری بتواند، برق آن منطقه را تامین کند. از این مدل برد دیپسی، می¬توان به برد های DSE5520، DSE8620 و DSE7520 اشاره کرد. به خاطر حساسیت این حیطه از کار ، تهیه برد اصل از نمایندگی برد دیپسی ضروری است.

- برد دیپسی سنکرون پارالل دیزل ژنراتورها به یکدیگر و با برق شهر:

این برد دیپسی وظیفه دو برد قبلی را با یکدیگر انجام می‌‌دهد. به این معنی که هم دو یا چند دیزل ژنراتور را پارالل سنکرون کرده و هم‌زمان آنها را با برق شهر در وضعیت سنکرون پارالل قرار می دهد. از این مدل ترکیبی برد دیپسی، می¬توان به برد های DSE5510، DSE8610، DSE7510 و برد دیپسی DSE8660را اشاره نمود.

شرکت IMM در نقش نمایندگی برد دیپسی در ایران، شما را در تهیه قطعات اصلی از شرکت مادر یاری می کند.