اطلاعاتی در مورد نمایندگی برد deep sea

اطلاعاتی در مورد نمایندگی برد deep sea

نمایندگی برد deep sea

شرکت ایمن معدن مولد به عنوان نمایندگی برد deep sea در ایران فعالیت می کند. این مجموعه به ارائه و فروش انواع محصولات deep sea می پردازد. دیپسی (به اختصار Dse)، شرکتی با سابقه و صاحب نام است که مقر اصلی آن در کشور انگلستان قرار گرفته است. محصولات عرضه شده توسط این نمایندگی برد deep sea بطور کامل در کشور انگلستان تولید می شوند. جالب است در نظر داشته باشید که محصولات این شرکت حدود 90% از بازار جهانی و ایران را در بخش اتوماسیون, پاراللینگ و سیستم های مدیریت بار دیزل ژنراتورها به خود اختصاص داده است.

کیفیت بالا عملکرد دقیق و قیمت های قابل رقابت با دیگر محصولات مشابه ساخت کشورهای هم‌جوار و یا بلوک شرق از دیگر مزایای این محصولات بوده و علاوه بر آن با دارا بودن نمایندگی رسمی و انحصاری در ایران اطمینان خاطر مصرف کنندگان در زمینه دسترسی سریع و آسان و استفاده از خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی آن را تامین نموده است.

شرکت ایمن معدن مولد، به عنوان نمایندگی برد deep sea، مدل های مختلف برد های این شرکت را عرضه می کند. این محصولات شامل موارد زیر می شوند.

محصولات ارائه شده توسط نمایندگی برد deep sea

محصولات ارائه شده توسط نمایندگی برد شامل انواع کنترل های دستی، کنترل های اتوماتیک و همچنین کنترل های پارالل. از بردهای کنترل دیزل ژنراتور که در نمایندگی برد deep sea به فروش می رسند به منظور نظارت و کنترل بر فعالیت ژنراتور استفاده می شود. این بردها برخی از شاخصه های کلیدی فعالیت ژنراتور را به صورت دائم رصد می کنند و نتایج را در نمایشگر خود به شما نمایش می دهند تا در صورت صلاحدید، اقدامات لازم را انجام دهید (در مدل های دستی). علاوه بر این، بردهای ژانراتور اتوماتیک ارائه شده در نمایندگی بردdeep sea، این قابلیت را دارند که بر اساس داده ها و اطلاعاتی که به دست می آورند، دستوراتی را به صورت خودکار و بدون دخالت عامل انسانی به ژنراتور ارسال کنند. برای مثال، در صورت بالا رفتن بیش از حد دمای ژنراتور، این برد سریعاً دستور خاموش شدن را به ژنراتور ارسال می کند. لازم به ذکر است که برد های اتوماتیک دیپسی برای این کار باید برنامه ریزی شده باشند تا در صورت وجود شرایطی خاص، بتوانند به صورت خودکار پاسخی مناسب ارائه کنند. برای برنامه ریزی این بردها،‌ احتیاج به نرم افزارهای مخصوص دیپسی خواهید داشت. این نرم افزار را می توانید هنگام خرید محصول مورد از نمایندگی برد deep sea دریافت کنید و با استفاده از آن به راحتی دستگاه خود را برنامه ریزی کنید.باتری و منبع تغذیه:

دسته بعدی محصولاتی که در شرکت ایمن معدن مولد (نمایندگی برد deep sea) ارائه می شود، شامل انواع باتری ها و منابع تغذیه نیز می شود. این دسته شامل انواع شارژرها‌ (با آمپرهای مختلف)، انواع منابع تغذیه و همچنین سیستم های خارج از خط تولید می شود.

سنسورها و سوئیچ های حفاظتی :

یکی دیگر از محصولاتی هستند که از این نمایندگی برد deep sea می توانید تهیه کنید. این سنسورها شامل کنترل های در حال تولید و کنترل های خارج از خط تولید می شوند.

کیفیت محصولات ارائه شده توسط نمایندگی برد deep sea

کیفیت محصولات ارائه شده در نمایندگی برد deep sea مهم ترین و برجسته ترین ویژگی آن ها است. از حدود 40 سال پیش که شرکت دیپسی تولید محصولات خود را شروع کرد، کیفیت همیشه در بالاترین اولویت بوده است. تمامی اعضا مجموعه دیپسی و همچنین نمایندگی برد deep sea،‌ خود را ملزم و متعهد به حفظ کیفی و ارائه محصولات با بالاترین کیفیت، بهترین خدمات فروش و پس از فروش می دانند و همواره سعی دارند تا تجربیات مشتریان آن ها فراتر از تصورت و انتظاراتشان باشد. به همین منظور، شرک دیپسی جهت ارائه خدمات هرچه بیشتر، اقدام به توزیع نمایندگی برد deep sea به سراسر دنیا کرده است. در حال حاضر، اگرچه محصولات تولیدی شرکت دیپسی همگی تحت نظارت مستقیم از انگلستان هستند، ولی توسط نمایندگان قانونی و توزیع کنندگان این شرکت به بیش از 150 کشور دنیا توزیع می شوند. شرکت ایمن معدن مولد مفتخر است به عنوان نمایندگی برد deep sea در کشور ایران به فعالیت بپردازد.

منبع

منبع